Praktyczny Kurs Inwestowania w Nieruchomości 2019.03.16

Praktyczny Kurs Inwestowania w Nieruchomości – relacja ze szkolenia 2019.03.16

Dnia Kategoria: Szkolenia z inwestowania z nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości bez odbycia szkolenia i przeanalizowania konkretnych przykładów flipów przypomina pieczenie ciasta bez przepisu. Kto zaryzykuje, że jego pieniądze i czas pójdą na marne, a starania będą opłakane w skutkach jak niejadalny zakalec?

Praktyczny Kurs Inwestowania w Nieruchomości został przeprowadzony właśnie po to, by zarabianie na transakcjach zawieranych na rynku nieruchomości było udane i wymierne. Dwunastu uczestników spotkało się 16 marca 2019 r. w Art- Hotelu przy ul. Kiełbaśniczej we Wrocławiu, by pod okiem prelegentów: Zbigniewa Jarzyńskiego – eksperta ds. Inwestowania i Grzegorza Rychlaka – eksperta ds. Handlu Mieszkaniami, przepraktykować strategie inwestowania w nieruchomości.

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości

Przez 8 godzin szkolenia uczestnicy nie tylko zdobyli wiedzę o prawnych i technicznych aspektach nabywania nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, o planowaniu kosztów i kalkulacjach zysku czy o szukaniu nieoczywistych okazji inwestycyjnych, które przynoszą zaskakujące dochody. Mogli też przekonać się, jak trafnie rozpoznany potencjał nieruchomości i przeprowadzone remonty wpływają na atrakcyjność oferty i ostateczny zysk inwestora albo jak negocjować ceny, by zakup był tańszy o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Potężna wiedza o mechanizmach inwestycyjnych to był zaledwie przedsmak prawdziwie intensywnej pracy warsztatowej. Po wyśmienitym lunchu zaserwowanym przez szefa kuchni Art-Hotelu, kursanci uczyli się metod zarabiania, dopasowanych do wielkości mieszkania, jego lokalizacji i rodzaju rynku, z którego pochodzi lokal.

Jak zacząć inwestować w nieruchomości

Tematy poruszane na Praktycznym Kursie z Inwestowania w Nieruchomości obejmowały kilka wariantów zyskiwania na flipie i wynajmie, a przykłady ilustrujące przebieg i finał inwestycji dotyczyły tak nowych wnętrz od dewelopera, jak i starych mieszkań w kamienicach czy blokach z wielkiej płyty. Omawiane realizacje, koszty i zyski opierały się o transakcje przeprowadzone w ostatnich 3 latach, co dawało wgląd w potencjał rynku nieruchomości i aktualne możliwości inwestowania.

Istotną częścią szkolenia były również kwestie podatkowe, techniki negocjacji cen, współpraca z ekipami remontowymi, temat pozyskiwania kapitału na inwestycję oraz zagadnienie, jak zacząć zarabiać na nieruchomościach, gdy nie ma się wkładu ani zdolności kredytowej.

Praktyczny Kurs Inwestowania w Nieruchomości

to merytoryczne prezentacje, poparte dowodami skuteczności i bezpieczeństwa podjętych działań. To także certyfikowana umiejętność samodzielnej nawigacji procesu inwestycyjnego. Uczestnicy oprócz narzędzi do rozpoznawania obszarów sukcesu i pola ryzyka, dostali unikatową wiedzę od praktyków, poszerzoną o 2 wizyty w mieszkaniach inwestycyjnych i bezpłatną godzinę konsultacji z trzema ekspertami od zakupu, wynajmu i finansowania. Bezcenna zaś okazała się odwaga połowy kursantów, którzy wkrótce po szkoleniu podjęli swoje pierwsze kroki w inwestowanie na rynku nieruchomości.

Kurs Inwestowania w Nieruchomości Systemem 5N

Naucz się znajdować atrakcyjne nieruchomości bez licytacji i ścigania się z innymi inwestorami wykorzystując nasz System Inwestowania w Nieruchomości. Dołącz do listy „Klub Inwestora”, a otrzymasz powiadomienie o najbliższym terminie.
Imię:
Email:


Możesz się wypisać w każdej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.