“Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wiedza przekazana w sposób rzetelny i zrozumiały. Bardzo profesjonalni i sympatyczni prowadzący. Świetna atmosfera. Dużo przydatnych informacji i konkretne przykłady”

“Wiedza przekazana w sposób przystępny, klarowny. Szczególnie cenne przykłady praktyczne. Warto było poświęcić sobotę. Prowadzący bardzo sympatyczni, otwarci na wszelkie pytania. Techniki negocjacji – bardzo przydatne wskazówki – warto było czekać”

“dużo cennych informacji, dużo przykładów, bardzo cenne pomysły na kreatywne inwestowanie, bardzo dobre szkolenie, które motywuje do działania”

“Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Profesjonalne podejście. Wiedza przekazana rzetelnie i dużo cennych wskazówek. Atmosfera b. miła”

“Jestem bardzo zadowolona. Wiedza przekazana w sposób czytelny i zrozumiały. Przekazane doświadczenie zawodowe z pewnością przyda się i jest podstawą w rozpoczęciu własnych inwestycji w nieruchomości!”

“Bardzo konkretne i bez gadania bez sensu lub autopromocji (w przeciwieństwie do innych szkoleń) Super!”

“Bardzo dużo praktycznej wiedzy wyniosłem z tego szkolenia, otworzyło mi oczy na sposoby inwestowania, o których nie miałem pojęcia, m.in. o umowach cesji z deweloperami”

“Przekaz informacji – jasny i zrozumiały. Wiele przykładów i informacji praktycznych. Aktywowanie uczestnika poprzez wypełnianie na bieżąco materiałów szkoleniowych. Luźny sposób prezentowania – przyjazny dla uczestników szkolenia.”

“Dobra wiedza od praktyków którzy z flipami maja do czynienia na co dzień. Szkolenie dodało mi odwagi do działania.”

“Bardzo dobre szkolenie. Merytoryczne. Dużo wiedzy dla żółtodzioba przekazanej w przystępny sposób. Ciekawe zagadnienia. Dobre tempo. Dużo praktyki, nie tylko teoria. Pomaga podjąć decyzję o ważności w biznesie”