Kurs Wynajmu Mieszkań i Pokoi Metodą AIWN

Kup właściwe mieszkanie i wynajmuj bezpiecznie stosując metody i zapisy umowne, którą znają nieliczni

Poznaj sprawdzoną metodę AIWN na stabilne i wysokie dochody z najmu. Dzięki niej kupisz i wynajmiesz swoją pierwszą nieruchomość – bez tracenia dziesiątek godzin na szukanie i użeranie się z nieuczciwymi najemcami!

Odważna obietnica?
Tak, ale przecież jesteś tu z konkretnego powodu – prawdopodobnie szukasz stabilnego źródła dochodu pasywnego, które bez długich godzin pracy wygeneruje stałe, wysokie zyski

I jeśli interesuje Cię instrukcja, jak to zrobić, poświęcając nie więcej niż 14 dni w roku, to za chwilę zobaczysz case study z konkretnymi wyliczeniami oraz dziesiątki opinii klientów – ludzi takich jak Ty – którzy korzystają z tej metody i dobrze na niej zarabiają.

Pokażemy Ci, jak rozpocząć budowanie swojego portfela nieruchomości i rok w rok zwiększać jego wartość o 10% (lub więcej)

To nie jest kolejny kurs o tym, jak wynająć mieszkanie! bo przyznasz, że to potrafi zrobić każdy – bez fachowej wiedzy

Masz przed sobą kompleksowe i solidnie przetestowane rozwiązanie, dzięki któremu:

Zdywersyfikujesz swoje źródła dochodu

Zaczniesz pasywnie zarabiać, a nawet żyć z wynajmu

Zbudujesz solidną poduszkę finansową

Bez codziennej, wielogodzinnej harówki i zaniedbywania relacji z bliskimi. Po prostu przestaniesz sprzedawać swój czas i w końcu zyskasz go dla siebie i swojej rodziny

Sekret skuteczności AIWN

Jeśli byłeś na naszym webinarze, to z pewnością wiesz, jak olbrzymi potencjał drzemie w inwestycjach na wynajem. Godzinne spotkanie to zdecydowanie za mało, by wyjaśnić, jak efektywnie kupować i zarządzać nieruchomościami.

Dlatego tutaj otrzymujesz dostęp do pełnego know-how wieloletnich praktyków w formie kompleksowego szkolenia, które krok po kroku pokaże Ci, jak kupić i wynająć najlepszą nieruchomość pod kątem przyszłego zysku, oszczędności czasu i bezpieczeństwa.

Czym wyróżnia się metoda AIWN?

Zwrotem z inwestycji

Twoje mieszkanie po kilku latach jest warte nawet o 100,000 zł więcej niż w dniu zakupu

Niemal pasywnym modelem zarabiania

Zarządzanie najmem zajmie Ci maksymalnie 14 dni w roku

Potwierdzoną skutecznością

Zarabiają na niej dziesiątki naszych klientów, z których wielu nie miało wcześniej nawet zdolności kredytowej

Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam? Bo nie dajemy rozwiązań, które ładnie brzmią w teorii, lecz nie działają w praktyce

Wszystko, czego uczymy na kursie, zostało wielokrotnie przetestowane: pomogliśmy kupić i sprzedać naszym klientom setki różnych nieruchomości, dzięki czemu wiemy, jak wybrać, a następnie wynająć te z największym potencjałem zysku.

I liczby na kontach naszych klientów to potwierdzają

Jesteśmy nie tylko inwestorami, ale też pośrednikami nieruchomości z niezbędnymi licencjami, wiedzą merytoryczną i praktycznym doświadczeniem

Nauczymy Cię, jak zbudować stabilne źródło dochodu pasywnego który zasila Twoje konto miesiąc w miesiąc

Te pieniądze pomogą nie tylko w realizacji marzeń, wczesnej emeryturze lub zabezpieczeniu przyszłości Twojej i bliskich, ale też zapewnią komfort w razie utraty płynności finansowej firmy.

Zobacz przykłady kupionych i wynajętych nieruchomości oraz wygenerowany zysk i wzrost wartości

Kawalerka, 33 m2

Miesięczny czynsz najmu 1.500 zł plus opłaty. Mieszkanie kupione i wyremontowane w 2014 r. za 162.000 zł. Dziś warte 240.000 zł!

2 pokoje, 38 m2

Miesięczny czynsz najmu 1.400 zł plus opłaty. Mieszkanie kupione i wyremontowane w 2015 r. za 174.000 zł. Dziś warte 280.000 zł!

3 pokoje, 57 m2

Przearanżowane na 5 pokoi. Miesięczny czynsz najmu to w sumie 4.000 zł plus opłaty. Mieszkanie kupione i wyremontowane w 2018 r. za 389.000 zł. Sprzedane w marcu 2019 r. za 440.000 zł!

Dom, 250 m2

Miesięczny czynsz najmu 7.500 zł plus opłaty. Wynajem dla firmy. Wartość w 2019r. ok 900.000 zł!

3 najważniejsze filary metody AIWN

Filar 1: Precyzyjnie wybrana inwestycja

Dzięki narzędziom, które znajdziesz w AIWN dowiesz się, jak wybierać właściwą lokalizację mieszkań i jak przygotować je dla określonej kategorii najemców, by wygenerowały największy zysk.

Filar 2: Bezpieczna umowa najmu

Komu służy prawo wynajmu nieruchomości? Tym, którzy je znają. Dlatego kolejny filar zbuduje świadomość praw, przepisów i procedur. Dowiesz się, jak podpisać skuteczną i bezpieczną dla Ciebie umowę najmu: poznasz kruczki, na które należy uważać, a klauzulami dodatkowymi zabezpieczysz swój interes.

Filar 3: Praktyczne wskazówki od ekspertów

Poznasz rozwiązania i zasady postępowania z najemcami, które opracowaliśmy przez lata współpracy z setkami lokatorów. Dzięki temu unikniesz straty pieniędzy, nerwów i czasu, a najem będzie przebiegał gładko i zyskownie.

Poznaj osoby, które już korzystają z metody AIWN

Oto niewielki ułamek tego, co znajdziesz w środku:

10 mało znanych sposobów na zwiększenie zysku z najmu mieszkania

Lista kontrolna zakupu mieszkania na wynajem, czyli o czym koniecznie musisz pamiętać, jeśli nie chcesz przepłacić i kupić lokal, który szybko znajdzie najemcę

Jak zbudować dużą zdolność kredytową, która pozwoli na zakup nie jednego, ale nawet kilkunastu mieszkań

5 sekretów zyskownego najmu, o których nie przeczytasz w internecie czy darmowych poradnikach

3 legalne i sprawdzone sposoby finansowania, dzięki którym kupisz mieszkanie bez posiadania kilkuset tysięcy złotych na koncie bankowym oraz bez zdolności kredytowej

Dowiesz się, komu warto wynajmować mieszkanie, a jakich najemców zdecydowanie unikać, aby nie mieć problemów z brakiem płatności, czy niszczeniem mienia?

5 różnych sposobów wynajmowania mieszkań, abyś mógł wybrać ten, który jest najwygodniejszy dla Ciebie

Zobaczysz, jak wynająć luksusowe mieszkanie za co najmniej 5.000 zł miesięcznie – większość inwestorów obawia się, że trudno znaleźć najemców na tak duże kwoty, ale Ty dowiesz się jak to zrobić

Dowiesz się, jak zarabiać nawet 2-3 razy więcej na jednym dużym mieszkaniu, wynajmując je na pokoje

Poznasz najefektywniejsze sposoby rozliczeń z najemcami, które gwarantują pełną kontrolę nad finansami, a jednocześnie nie zabierają dużo czasu

Od kogo będziesz się uczył

Zbigniew Jarzyński

Dyrektor finansowy w SDP Nieruchomości. Od 2009 r. pracuje z inwestorami. Od 2014 r. wspiera klientów kupujących mieszkania w celach inwestycyjnych. W tym czasie pomógł zakupić i sfinansować ponad 100 mieszkań. Pomysłodawca i założyciel „Akademii Inwestowania w Nieruchomości”.

Monika Jaworska

Kierownik Działu Prawnego w SDP Nieruchomości, lubiąca wyzwania agentka z licencją Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN. Specjalistka od trudnych transakcji zarówno pod względem prawnym, jak i psychologii sprzedaży. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – kierunków zarządzanie oraz mediacje.  Jest profesjonalistą nastawionym na budowanie pozytywnych relacji, ceniona przez klientów za skuteczność.

Największy błąd, który popełniają inwestorzy (nie tylko początkujący!)

Wiele osób, które rozpoczynają inwestycje na rynku nieruchomości, nie profiluje swoich mieszkań pod najemców

Przygotowują lokale w sposób uniwersalny, a potem na ogłoszenia nie odpowiada nikt lub osoby, które nie spełniają ich oczekiwań. Dlatego na kursie poznasz określone grupy najemców oraz trudności, jakie się z nimi wiążą, aby finalnie wybrać takich, z którymi będzie Ci się dobrze współpracowało.

Podczas szkolenia na praktycznych przykładach zobaczysz, czym różni się wynajem dla studentów, pracowników korporacji, małżeństw, par, singli, rodzin z dziećmi, kadry zarządzającej, specjalistów czy obcokrajowców. Będziesz wiedział, dla kogo chcesz wynajmować i jak znaleźć idealnych najemców.

Szczegółowy harmonogram szkolenia

Wstęp

Poznasz teoretyczne podstawy metody AIWN. Pokażemy Ci, dlaczego właśnie teraz warto zainwestować w nieruchomości. Przekonasz się, ile i jak stosunkowo łatwo możesz na tym zarobić – pod warunkiem, że wiesz, w co i jak inwestować.

Moduł 1: Najważniejsze możliwości inwestowania w nieruchomości

 • Dlaczego jedni zarabiają na wynajmie krocie, a inni nie?
 • Jak wejść w „buty najemcy” i precyzyjnie rozpoznać jego potrzeby?
 • Jak nie przepłacić za nieruchomość? Rynkowe ceny najmu, stopy zwrotu i koszty
 • Case study ze zrealizowanych inwestycji

Po przerobieniu tego modułu będziesz swobodnie poruszać się po rynku nieruchomości. Z laserową precyzją namierzysz rynkowe okazje, które wkrótce staną się Twoim źródłem dochodu pasywnego.

Moduł 2: Praktyczne sposoby finansowania zakupu nieruchomości

 • Jak efektywnie inwestować w nieruchomości bez kilkuset tysięcy złotych na koncie i zdolności kredytowej?
 • Jak kupować materiały o 50, a nawet o 65% taniej niż inni inwestorzy?
 • Jak kilkukrotnie zwiększyć stopę zwrotu przy kontrolowanym ryzyku za pomocą dźwigni finansowej?
 • Jeśli chcesz wykorzystać kredyt bankowy: jak szybko zbudować zdolność kredytową i zmaksymalizować swoje szanse na finansowanie?
 • Jak budować duże portfele nieruchomości dzięki finansowaniu bankowemu?

Moduł 3: Jak podpisać skuteczną i zabezpieczającą obie strony umowę najmu?

 • Jak powinna wyglądać oraz jakie elementy zawierać prawidłowa umowa najmu?
 • Jak skutecznie zabezpieczyć swoje interesy w zgodzie z obowiązującymi przepisami?
 • Poznasz rodzaje umów najmu, swoje prawa oraz obowiązki każdej ze stron.
 • W wersji VIP otrzymasz gotowe wzory umów, z których sami korzystamy na co dzień wraz z wyjaśnieniem poszczególnych zapisów. Dostosujesz je do swoich potrzeb w kilkanaście minut.

Moduł 4: Wynajem w praktyce

 • Jak zweryfikować kandydatów i wybrać właściwych najemców?
 • Jak uniknąć potencjalnych problemów z najemcami: brak wpłat, hałasy i inne?
 • Jak przygotować mieszkanie do wynajmu, aby uniknąć zniszczeń i kosztów?
 • Jak dostosować mieszkanie do typu najemcy?

Moduł 5: Wynajem zaawansowany – maksymalizacja zysków z najmu bez dodatkowych nakładów

 • Szczegóły i smaczki, które pozwolą Ci zarabiać więcej niż inni na takich samych nieruchomości.
 • Dowiesz się, jak zyskownie i rozsądnie dzielić duże mieszkania na pokoje i kawalerki, aby zarabiać na nich nawet 2-3 razy więcej niż na standardowym wynajmie.

Zakończenie

W ostatnim module poznasz 6 kluczowych zasad, których stosowanie gwarantuje zyskowny wynajem, czyli wpływ na Twoje konto dodatkowych kilku tysięcy złotych (przy 1 nieruchomości) miesięcznie.

Bonus

Wzór umowy najmu stosowanej przez nas

Przygotowanie niezbędnych umów najmu i protokołów u prawnika to koszt od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dopracowanie jej przez lata doświadczeń kosztuje jeszcze więcej!

Z kursem otrzymujesz stosowaną przez nas umowę najmu wraz z wymaganymi załącznikami. Wystarczy, że uzupełnisz je odpowiednimi danymi, a będzie ona gotowa do wykorzystania!

Wartość: 930 zł

Bonusy Premium dostępne w pakiecie PREMIUM

Bonus 1: Szkolenie online Najem okazjonalny i instytucjonalny okiem radcy prawnego

Dowiedz się od prawnika na czym on polega i jak prawidłowo zawrzeć taką umowę z najemcą. Dzięki temu jeszcze skuteczniej zabezpieczysz swoje interesy i unikniesz najczęstszych błędów, które pozbawiają nieświadomych właścicieli wszystkich korzyści z tej formy zabezpieczenia!

Wartość: 290 zł

Prowadząca

Kazimiera Wijatyk-Kubicka Radca Prawny

Bonus 2: Szkolenie online Księga wieczysta i zameldowanie bez tajemnic

Dowiedz się jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać osobę kupującą lub wynajmującą nieruchomość i jak się przed nimi uchronić!

Wartość: 180 zł

Prowadząca

Monika Jaworska Kierownik działu prawnego w biurze nieruchomości

Jaka jest cena szkolenia?

Metoda AIWN pozwoli Ci kupić i wynająć mieszkanie ze znacznie większą skutecznością oraz zyskiem niż u 95% inwestorów. Co więcej, na jej obsługę poświęcisz maksymalnie 14 dni w roku.

Kiedy przeanalizujesz ceny podobnych szkoleń, to zazwyczaj zaczynają się one od 999 zł. U nas wartość samych bonusów przekracza tę kwotę, bo do AIWN dodajemy prezenty o wartości rynkowej ponad 1400 zł.

Decydując się dzisiaj, w ramach szkolenia otrzymasz PAKIET PREMIUM:

Pełen kurs z metody AIWN

Wartość: 1900 zł

Wzór sprawdzonej umowy najmu z załącznikami

Wartość: 930 zł

Szkolenie online: Najem okazjonalny i instytucjonalny okiem radcy prawnego

Wartość: 290 zł

Szkolenie online: Księga wieczysta i zameldowanie bez tajemnic

Wartość: 180 zł

W sumie to ponad 3000 zł, co – zapewne się tu z nami zgodzisz – i tak nie jest dużą kwotą, jeśli weźmiemy pod uwagę, że to szkolenie zwróci Ci się już po 1-2 miesiącach wynajmu

Jednak dla uczestników naszych webinarów dzisiejsza cena za dostęp do szkolenia z metody AIWN wynosi…

3300 zł 139 zł

Do końca promocji pozostało

Czy warto? Decyzja należy do Ciebie

Masz dwie drogi:

Droga 1:

Samodzielnie zdobywać wiedzę i uczyć się na własnych błędach, a przez to ryzykować zakup nierentownej inwestycji lub wynajęcie mieszkania nieuczciwym osobom. Zapewne po wielu próbach dojdziesz do upragnionych rezultatów, ale czy naprawdę masz na to czas?

Droga 2:

Skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i odebrać pełny dostęp do metody AIWN, dzięki której dziesiątki naszych klientów już zarabiają na wynajmie nieruchomości

Już dzisiaj możesz z zyskiem kupić i wynająć swoją pierwszą nieruchomość, która miesiąc w miesiąc będzie zasilać Twoje konto. Zbudujesz stabilne, bezpieczne źródło dochodu, które z czasem może stać się Twoim źródłem utrzymania – przy zaledwie 14 dniach pracy w roku. Ty zdecyduj – czy warto?

30-dniowa gwarancja satysfakcji – zero ryzyka!

Materiałów w kursie oraz samej metody AIWN jesteśmy pewni do tego stopnia, że dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli po zakupie szkolenia z jakichś powodów postanowisz zrezygnować, to wystarczy napisać na adres kontakt@aiwn.pl, a zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę.

Najczęstsze pytania

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 1. Planujesz kupić pierwsze mieszkanie na wynajem.
 2. Masz już kilka mieszkań na wynajem, ale chcesz zwiększyć swój zysk.
 3. Uważasz, że Twoje mieszkania nie wynajmują się w tak dobrej cenie, jak powinny lub ich obsługa zajmuje zbyt wiele Twojego cennego czasu.
 4. Chcesz posiadać stabilne źródło dochodu, przy minimalnym nakładzie czasu i środków.
 5. Interesuje Cię praktyczna wiedza i sprawdzone rozwiązania.

Składa się on z materiałów video dostępnych za pośrednictwem Internetu. Otrzymujesz bezterminowy dostęp do platformy VOD z kursem bez dodatkowych opłat. Po zalogowaniu się będziesz miał dostęp do materiałów video, które możesz odtwarzać i oglądać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Potrzebujesz jedynie Internetu i przeglądarki (np. Firefox 69, Chrome 77 itp).
TAK. Pokażemy Ci nie tylko formalne rozwiązania, ale przede wszystkim praktyczny know-how jak unikać złych lokatorów oraz jak sobie z nimi radzić. Aby zdobyć 100% narzędzi, które Cię zabezpieczają koniecznie zainwestuj w Pakiet Premium zawierający szkolenie “Najem Okazjonalny i Instytucjonalny okiem radcy prawnego”
TAK. Omówimy co najmniej 10 transakcji zrealizowanych przez nas wspólnie z klientami na przestrzeni ostatnich 2 lat.
TAK. Otrzymasz niezbędną wiedzę i sprawdzone rozwiązania, które pozwolą Ci uniknąć błędów. Jeśli planujesz zakup pierwszej nieruchomości koniecznie zainwestuj w Pakiet Premium zawierający szkolenie “Księga wieczysta i zameldowanie bez tajemnic”.

Do końca promocji pozostało

Pomoc i kontakt

📞+48 534 111 411

📨 kontakt@aiwn.pl

🏠 ul.Legnicka 50, Wrocław